Świeczki zapachowe świąteczne – piernik

Jesienno-zimowy okres to nieoficjalny początek bożonarodzeniowych przygotowań. Na długo przed świętami zastanawiamy się jak i z kim spędzimy Wigilię, rozmyślamy nad niespodziankami, które niepostrzeżenie położymy pod choinką i planujemy wyjątkowe potrawy, które najczęściej jemy tylko w tej jeden, wigilijny wieczór. W Dzikim Lesie również od dawna rozmyślaliśmy o świętach. Tworzyliśmy dla Was zapachy, obrazy i wrażenia czyli… świeczki ozdobne na Boże Narodzenie!

Świeczki o zapachu piernika

Nie wyobrażamy sobie świąt bez pierników, a właściwie… bez tego wyjątkowego aromatu. Postanowiliśmy więc stworzyć bożonarodzeniową atmosferę, która zaczyna się od rozpalenia świeczki, a jeszcze dokładniej: świeczki o zapachu piernika. Z etykietki „Ja pierniczę!” spogląda na Was piernikowe ciasteczko, aż chce się powiedzieć tylko nie moje lukrowane guziczki... Świeczka urozmaici Wam mroźne wieczory i wypełni przestrzeń przepięknym, korzennym zapachem. A może podarujecie bliskim nastrojowy piernikowy aromat zamknięty w ceramicznym opakowaniu?

Piernikowa chatka

W bożonarodzeniowym rozgardiaszu łatwo o niepotrzebne nerwy i bezpodstawne kłótnie. Niekończąca się lista rzeczy do zrobienia potrafi przytłoczyć, dlatego kiedy czujecie, że wokół dzieje się za dużo… po prostu usiądźcie. W ulubionym fotelu, na wygodnej kanapie, z kubkiem gorącej, zimowej herbaty – zapalcie świąteczną świeczkę i pomyślcie sobie Ja pierniczę, przecież święta to absolutnie magiczny czas. Lepiej, prawda? Pamiętajcie, by dbać przede wszystkim o swoje samopoczucie. Wewnętrzny spokój potrafi uratować nas wielokrotnie i to między innymi z myślą o nim stworzyliśmy piernikową świeczkę - oczywiście w kilku rozmiarach!

Piernikowa zima w stylu eko

Misja Dzikiego Lasu to tworzenie unikatowych zapachów, które wypełnią Waszą codzienność nadzieją, spokojem i harmonią. Przy tworzeniu świec nie myślimy jednak tylko o Was, ale również o środowisku naturalnym, które daje nam tak dużo radości. Właśnie dlatego podążamy świadomą ścieżką i wybieramy biodegradowalne, ekologiczne materiały. Nasz wosk rzepakowy jest produkowany z surowców uprawianych tylko w Europie, knot powstaje z niebielonej wełny, a opakowanie to ceramiczne naczynie ręcznie wykonywane w Polsce i drewniana pokrywka z odpadowego, bukowego drewna.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl