Świeczki zapachowe świąteczne - jabłko cynamon

Świąteczne przygotowania czas start! Na zewnątrz robi się coraz zimniej, a drzewa zgubiły już prawie wszystkie liście. Sklepy poczerwieniały od gwiazdkowych dekoracji i słodyczy, a Ty powoli zastanawiasz się nad prezentami dla swoich bliskich. W Twojej głowie coraz szybciej maluje się obraz świątecznego rozgardiaszu, nietrafionych prezentów i grzecznościowych rozmów z dawno niewidzianą rodziną. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe zatrzymanie tego potoku myśli! Usiądź wygodnie i zastanów się za co naprawdę kochasz świąteczny czas.

Aromatyczny grudzień

Cały grudzień to okazja do chwilowego zatrzymania się i stworzenia w domu wyjątkowej, przytulnej atmosfery. Nie zachęcamy oczywiście do porzucenia jesiennych, złotych barw, ale… czy jest coś piękniejszego od padającego śniegu, nastrojowej muzyki i wyjątkowej świeczki, która wypełnia pokój ciepłym światłem? W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie coś zupełnie nowego i… pachnącego. Od dziś w Dzikim Lesie proponujemy limitowane zapachy świąteczne, w tym świeczkę dedykowaną majestatycznej, zielonej, aromatycznej choince!

Świeczki zapachowe jabłko i cynamon

Rozmyślając nad nową serią świeczek ozdobnych na Boże Narodzenie zastanawialiśmy się, jakie zapachy zamknąć w ceramicznych pojemniczkach. Chcieliśmy stworzyć zapach wyjątkowy, ale i uniwersalny – projektowaliśmy świeczkę, która po zapaleniu od razu miała wprowadzać w świąteczny nastrój. I tak właśnie powstała „O choinka!!”, świeczka o zapachu jabłka i cynamonu. To delikatne, aromatyczne połączenie, które sprawi, że nawet największemu zmarzluchowi zrobi się ciepło na sercu. Specyficzny zapach cynamonu zostanie w Waszych domach na dłużej, zapewniając bożonarodzeniową atmosferę.

Ozdobne świeczki świąteczne prosto z lasu

Dziki Las – ta nazwa zobowiązuje! Wszystkie świeczki znajdujące się w naszej ofercie to wyroby naturalne, wydajne, lokalne i zero waste. Co to oznacza? Od niebezpiecznych, sztucznych składników uciekamy jak najdalej. Troszczymy się o środowisko naturalne i bazujemy na biodegradowalnym wosku rzepakowym oraz naturalnych, certyfikowanych olejkach eterycznych. Ceramiczne naczynia wykonujemy ręcznie w Polsce, a drewniane pokrywki powstają dzięki bukowemu, odpadowemu, nieimpregnowanemu drewnu.

Świeczki jabłko i cynamon są dostępne w aż czterech rozmiarach – największym miłośnikom świąt dedykujemy kominkową, przyjemnie skwierczącą wersję kominkową. Zaczarujmy te święta wyjątkowymi zapachami! Niech będzie jeszcze bardziej magicznie.

Świece zapachowe jabłko i cynamon - O choinka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl